JOMA kemp

IMG_6125
IMG_5084
IMG_6677
JOMA kemp 2018 1
JOMA kemp 2018 2
3. turnus
2. turnus
1. turnus
Společná_2.turnus_tribuna
Společná 2.turnus
SPOLEČNÁ-branka
FOTO TRIBUNA
1.turnus - branka
1.turnus - tribuna
Společná 2.turnus
Společná 1.turnus
Společná_s_Benjim_2
Společná 2.turnus
Společné_foto_2014
Společná
spole%C4%8Dn%C3%A1%203
Spole%C4%8Dn%C3%A1

!!Pro zájemce!!

Pokud by měl někdo zájem zúčastnit se dvou turnusů, cena za druhý turnus je 4.200,-Kč

 

termíny: 

  • 27.6. -   3.7. 2021 (Jeseník nad Odrou)

  • 4.7. - 10.7. 2021 (Jeseník nad Odrou)

 

6.590,- Kč (260,-EUR)

 

zahrnuje:

  • ubytování (7 dní a 6 nocí)

  • 4x denně strava

  • pitný režim

  • treninkové plochy (2x travnaté hřiště, tělocvična)

  • regenerace (vířivka)

  • návštěva aquaparku (koupaliště)

  • tréninkové vybavení JOMA (dres, trenky, štulpny, láhev na pití, míč velikost č.5, č.4 nebo č.3)

  • vycházkové oblečení (triko, trenky)

  • soutěže o hodnotné ceny JOMA

  • trénink pod vedením zkušených trenérů mládeže

  • překvapení

  • zdravotník

Fakturační údaje:

Czech Soccer Academy, z.s.

Vdovská 697/38

712 00, Ostrava - Muglinov

IČ: 04777492

 

Způsob platby:

Zálohu ve výši 3.000,-kč uhradíte převodem na účet č. 2200992613/2010, který je veden u Fio Banky, nejpozději do 31.3.2021.

Doplatek ve výši 3.590,-kč uhradíte převodem na účet č. 2200992613/2010, který je veden u Fio Banky nejpozději do 31.5.2021.

Jako VS (variabilní symbol) uveďte datum narození dítěte ve tvaru DDMMRRRR (př. 01012002)

Jako KS (konstantní symbol) uveďte číslo turnusu

Do zprávy pro příjemce napište jméno a příjmení dítěte

Platba ze zahraničí:

IBAN - CZ40 2010 0000 0022 0099 2613

BIC (SWIFT) kod - FIOBCZPP

Zálohu ve výši 120,- EUR uhradíte převodem na účet č. 2200992613/2010, který je veden u Fio Banky, nejpozději do 31.3.2021.

Doplatek ve výši 140,- EUR uhradíte převodem na účet č. 2200992613/2010, který je veden u Fio Banky nejpozději do 31.5.2021.

Jako VS (variabilní symbol) uveďte datum narození dítěte ve tvaru DDMMRRRR (př. 01012002)

Jako KS (konstantní symbol) uveďte číslo turnusu

Do zprávy pro příjemce napište jméno a příjmení dítěte.

Storno podmínky:

Při zrušení rezervace do 31.5.2021 bude vrácena klientovi záloha mínus 500,-kč (administrativní poplatek)

Při zrušení rezervace po 31.5.2021 nemá klient nárok na vrácení zálohy

Přihláška

0 dní zbývá do začátku události
Kdy
27. 6. 13:30 – 03. 7. 13:00
Kde
Jeseník nad Odrou,
Jeseník nad Odrou 235, Česko
0 dní zbývá do začátku události
Kdy
04. 7. 13:30 – 10. 7. 13:00
Kde
Jeseník nad Odrou,
Jeseník nad Odrou 235, Česko

Seznam účastníků

1. turnus

27.6. - 3.7. 2021

  1. Daniel Grygar - 2009 - TJ Slovan Ostrava

  2. Tomáš Blažek - 2010 - FC Baník Ostrava

  3. Filip Farník - 2010 - TJ Slovan Ostrava

  4. David Fischer - 2012 - FC Baník Ostrava

  5. Adam Cirok - 2010 - TJ Slovan Ostrava

  6. Lukáš Vykoukal - 2010 - FC Odra Petřkovice

  7. Viktor Liščák - 2011 - TJ Slovan Ostrava

  8. Jan Čarnoký - 2009 - FC Hlučín

  9. Michal Frydrych - 2010 - FC Baník Ostrava

  10. Jakub Frydrych - 2012 - FC Baník Ostrava

  11. Simon Baroš - 2009 - FC Baník Ostrava

  12. Marek Sigmund - 2007 - FC Rožnov pod Radhoštěm

  13. Dominik Čada - 2010 - SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm

  14. Jan Mikulenka - 2010 - FK Primus Příbor

  15. Daniel Boháč - 2010 - FC Baník Ostrava

  16. Oliver Assis dos Santos - 2009 - TJ Slovan Ostrava

  17. Vít Podešva - 2010 - FC Baník Ostrava

  18. Adam Ferfecký - 2009 - FC Hlučín

  19. Tobias Běla - 2008 - TJ Slovan Ostrava

  20. Sebastian Běla - 2012 - TJ Slovan Ostrava

  21. Denis Kaštovský - 2011 - TJ Sokol Hukvaldy

  22. Damián Kaštovský - 2013 - FC Baník Ostrava

  23. Lucie Sněhotová - 2008 - FC Baník Ostrava

  24. Matthias Martin Sněhota - 2011 - FC Baník Ostrava

  25. Laura Putková - 2009 - FC Baník Ostrava

  26. Tomáš Kundrát - 2011 - SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm

  27. Adam Vaněk - 2009 - FC Odra Petřkovice

  28. Tomáš Rusnok - 2012 - TJ Slovan Ostrava

  29. Adam Redzina - 2014 - TJ Slovan Ostrava

  30. Lenka Libscherová - 2008 - FC Baník Ostrava

  31. Adam Babilon - 2009 - FK Fotbal Třinec

  32. Matěj Urbánek - 2012 - FK Primus Příbor

  33. David Szabó - 2013 - FK Primus Příbor

  34. Matěj Ondrejka - 2012 - FK Primus Příbor

  35. Eliška Vavříčková - 2011 - FK Bospor Bohumín

  36. Marek Nováček - 2012 - FK Primus Příbor

2. turnus

4.7. - 10.7. 2021

  1. Jakub Vašut - 2009 - SK Hranice

  2. Tomáš Benýšek - 2009 - SK Hranice

  3. Michael Barilič - 2008 - TJ Velká Polom

  4. Marek Štěpánek - 2009 - SK Hranice

  5. Lukáš Gelnar - 2008 - TJ Velká Polom

  6. Aleš Ambrož - 2011 - FC Baník Ostrava

  7. Marek Hříbek - 2009 - MFK Vítkovice

  8. Tomáš Hříbek - 2010 - FK Primus Příbor

  9. Eliáš Šindler - 2009 - FK Primus Příbor

  10. Richard Klimša - 2009 - FK Primus Příbor

  11. Matyáš Jiří Lauda - 2008 - TJ Unie Hlubina

  12. Patrik Jakub Šplíchal - 2009 - FK Baník Albrechtice

  13. Václav Melecký - 2009 - FK Baník Albrechtice

  14. Šimon Doležel - 2008 - SK Sigma Olomouc

  15. Robin Vařák - 2009 - FC Vřesina

  16. Kristián Vařák - 2014 - FC Vřesina

  17. Vít Menšík - 2009 - MFK Frýdek-Místek

  18. Albert Lenčo - 2012 - TJ Sokol Ostravice

  19. Dennis Chrástek - 2008 - FC Rožnov pod Radhoštěm

  20. Sebastian Van den Eede - 2009 - FC Rožnov pod Radhoštěm

  21. Matěj Filip - 2011 - FK Primus Příbor

  22. Radek Fišer - 2011 - FK Primus Příbor

  23. Dominik Lacina - 2008 - FC Rožnov pod Radhoštěm

  24. Matyáš Žurek - 2007 - FC Hlučín

  25. Jakub Tomek - 2009 - SK Hranice

Dokumenty ke stažení

Prohlášení o bezinfekčnosti, zdravotní způsobilosti a souhlas s fotografováním s sebou doneste na začátek kempu.